Напередодні Дня Святої Трійці   мешканцям  стаціонарного відділення територіального центру   концертну програму презентували члени ветеранського клубу «Надвечір’я», які стали для одиноких непрацездатних громадян постійними відвідувачами.

Своїми співанками вони подарували присутнім гарний настрій,   допомогли відчути радість наступаючого свята, повернути стареньких, бодай тимчасово, в думках, в роки молодості, коли вони, повні сил і енергії, і самі співали на повні груди, раділи життю і віддавали всі свої сили на розбудову нашої держави.

Коли у виконанні «надвечірянців» звучали  народні пісні та пісні українських авторів «Туман долиною», «Бузок», «На городі гарбузи», «Я шукаю собі мужа», авторські пісні музичного керівника клубу Марії Федорович «Ромашки», «Тільки не балуй» та інші, на обличчях присутніх з’являлася тепла і щира посмішка, в очах  засвічувались веселі  вогники, а ноги немовби пускалися у танок.

Наприкінці   виступу  члени клубу вручили   мешканцям відділення солодкі гостинці та побажали, щоб кожен їх день наповнювався найважливішими словами, які зігріватимуть душі, принесуть тепло у серця.

Заступник директора територіального центру Людмила Бондар привітала присутніх з наступаючим святом, подякувала гостям за   чудовий виступ і побажала  їм здоров’я, творчих успіхів, щоб ще довго у їх виконанні лунали чаруючи мелодії українських пісень.