В червні 2015 року відкрито Університет  третього віку при відділенні соціально-медичних послуг с. Козин, в якому на 2-х факультетах навчаються 15 чоловік.

 Відкрився ще один "Університет третього віку" на Рівненщині

9 червня 2015  

Осінь посріблила їхні скроні, однак серця та душі – молоді і завзяті, вони прагнуть діяти, приносити у світ радість, насолоджуватися життям…

Своє свято минулого тижня відзначали люди поважного віку. Надзвичайно мудрі, сильні, вони пройшли непростий шлях, однак на заслуженому відпочинку прагнуть ділитися своєю енергією, досвідом та дізнаватись нове.

Саме з цією метою, аби не загубити дорогоцінний зв’язок із старшим поколінням на базі Козинського відділення соціально-медичних послуг  Радивилівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відкрито «Університет ІІІ віку».

Зі словами вітання виступили представники керівництва області та району, від сільської громади мав слово сільський голова.

Чудову атмосферу домашнього затишку створили за підтримки місцевих спонсорів − підприємців. Під час урочистої частини від районної ветеранської організації та районної ради вручили подарунки студентам університету.

Крім того, людей поважного віку прийшли привітати учні Козинської школи мистецтв. Для присутніх звучала чарівна музика у виконанні юних акордеоністів, молоді таланта заспівали душевні пісні під супровід вчителів-наставників класу акордеону та бандури.

"Родзинкою" свята став виступ шестирічного онука студентки університету, який заспівав присутнім пісні українською та англійською мовою.

1 жовтня в Україні відзначили День людей похилого віку – День Ветерана.

Працівники Козинського відділення соціально-медичних послуг спільно з відділенням соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування,  для пенсіонерів козинської громади організували екскурсійну поїздку. Серед місць, які відвідали люди "поважного" віку, були Почаївська Лавра, Свято-Духовський Скит, Джерело Святої Анни.

Поїздку було здійснено за спонсорської підтримки приватного підприємця Зубкевича Степана Павловича, який з радістю долучився до організації культурного дозвілля пенсіонерів. За це і організатори, і всі учасники поїздки щиро йому вдячні.
           Учасники екскурсії залишилися в захопленні від долучення до духовних  цінностей, отримали багато позитивних вражень за проведений в поїздці час. Світлана Воловчук, завідувач відділення соціально-медичних послуг,   організатор поїздки, наголосила: «Це наша перша екскурсія, проте не остання. Приємно бачити щасливі очі та задоволенні обличчя наших підопічних. Тому, ми і надалі старатимемося   дарувати їм радість спілкування, пізнання, вивчення нових сторінок життя нашого краю».

До Міжнародного дня інвалідів у відділенні соціально-медичних послуг с. Козин відбулася зустріч студентів Університету третього віку, осіб з обмеженими можливостями, які проживають на території Козинської сільської ради, з членами ветеранського клубу «Затишок».  Під час зустрічі «затишківці» представили концертну програму «Будьмо сильнішими!».