Одним із основних напрямків роботи діяльності територіального центру соціального обслуговування  є організація роботи з підприємствами, установами, волонтерами та співпраця з громадськими та благодійними організаціями.

Зокрема підтримуються тісні зв’язки з місією «Промінь добра», Корпорацією «Братерство без кордонів «Україна», християнською місією милосердя «Добрий самарянин», районною організацією Товариство Червоний Хрест України, організаціями ветеранів війни та праці, інвалідів, спілкою « Чорнобиль » , установами та підприємствами району та іншими. При освітніх закладах району працює біля 500 волонтерів. Вони надають соціальну допомогу непрацездатним громадянам району, які її потребують. Під час проведення благодійних акцій проводиться збір від населення району продуктів харчування, одягу, який був у вжитку для подальшої роздачі цим громадянам. Певні кошти перераховують підприємства, установи та організації району, фізичні особи, приватні підприємці.

Для покращення якості надання соціальних послуг прийнято план заходів про співпрацю територіального центру соціального обслуговування з районною організацією Товариства Червоного Хреста України щодо організації медичного та соціально-побутового обслуговування громадян похилого віку та інвалідів на період до 2020 року.

Крім цього територіальний центр працює в тісному зв’язку з районною організацією людей літнього віку «Перевесло», районною та міською  організаціями ветеранів України,  районною організацією «Союз організації інвалідів України»