Одним з основних завдань територіального центру на сучасному етапі є реформування системи надання соціальних послуг. 

На виконання  розпорядження голови районної державної адміністрації від 16.10.2008 р. № 479 „Про затвердження районного плану дій з реалізації Концепції реформування системи соціальних послуг на період до 2012 року” проводиться відповідна робота.

Розроблена Стратегія реформування системи соціальних послуг у Радивилівському районі на період до 2012 року. Утворено міжгалузеву координаційну раду з питань реформування системи соціальних послуг. З метою  удосконалення обліку і звітності організації надання соціальних послуг особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, в електронну базу даних отримувачів соціально-побутових, соціально-медичних послуг вносяться зміни і доповнення.

На  виконання Постанови Кабінету Міністрів України № 1417 від 29.12.09 р. «Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» розпорядженням голови районної державної адміністрації від 28.07.10р. №192 затверджено Положення про територіальний центр та його структуру.

Протягом серпня 2010 – червня 2011 років в територіальному центрі проведено роботу на виконання вищеназваної Постанови та наказу Міністерства праці та соціальної політики від 10.06.2010р. № 134 «Про  затвердження  Типових штатних нормативів чисельності працівників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)». Внаслідок цього в червні 2011 року в селах району закрито відділення інформаційно-консультативної, аналітичної та навчально-методичної роботи, 20 сільських пунктів соціального обслуговування  та 16 побутових майстерень.

Зважаючи на численні прохання ветеранів, які проживають в сільській місцевості,   з метою забезпечення доступу населення до соціальних послуг безпосередньо за місцем проживання, згідно розпорядження голови райдержадміністрації при терцентрі в липні 2011 року відкрито 7 швейних майстерень та 2 пральні. Таким чином, надання безкоштовних соціально-побутових послуг для одиноких непрацездатних та малозабезпечених громадян в районі здійснюють 2 взуттєвих майстерні, 2 пральні, 1 перукарня та 9 швейних майстерень. Соціально-медичні послуги надають Козинське та Радивилівське  відділення соціально-медичних послуг, при яких в 6 селах району працюють відповідні кабінети.

Серед населення постійно проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо можливості отримання соціальних послуг в терцентрі. Для цього використовуються районні засоби масової інформації.

Крім цього організовано роботу виїзного інформаційно-роз’яснювального пункту  за участю спеціалістів управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, управління Пенсійного фонду України в Радивилівському районі та територіального центру соціального обслуговування, під час яких роздаються друковані матеріали з інформацією щодо роз’яснення пенсійної реформи та ходу реалізації Концепції реформування системи соціальних послуг в районі, порядок та умови надання соціальних послуг відділеннями територіального центру.

Щорічно соціальні працівники терцентру проводять оцінку потреб сімей для виявлення таких, що перебувають у складних життєвих обставинах та проживають у сільській місцевості.    

В 2010 році створено відділення соціально – побутової адаптації, яке відповідно до своїх завдань надає   безоплатні соціально – побутові, соціально – педагогічні, психологічні, інформаційні послуги. З метою покращення роботи відділення з 15 червня згідно  наказу Міністерства праці та соціальної політики від 10.06.2010р. № 134 «Про  затвердження  Типових штатних нормативів чисельності працівників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» збільшено кількість штатних одиниць відділення. Введено посади соціального педагога (психолога), медичної сестри, інструктора з трудової адаптації.

З метою  удосконалення обліку і звітності організації надання соціальних послуг особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, в електронну базу даних отримувачів соціально-побутових, соціально-медичних послуг вносяться зміни і доповнення.