11 квітня відбулася нарада з працівниками територіального центру соціального обслуговування на тему «Про стан обслуговування людей похилого віку, інвалідів, які опинилися в скрутних умовах, в структурних підрозділах територіального центру соціального обслуговування. Підсумки роботи структурних підрозділів територіального центру в І-ому кварталі 2013 року та завдання на ІІ-ий квартал   поточного року».

В роботі наради взяв участь заступник голови райдержадміністрації І. Кот, який в своєму виступі звернув увагу працівників на підходи до вирішення проблем малозабезпечених громадян, інвалідів, осіб похилого віку.

Директор територіального центру М.Малишкін підвів підсумки роботи за І квартал та поставив завдання на ІІ-ий квартал   поточного року.

Крім цього наголосив на тому, що необхідно і надалі продовжувати роботу по виявленню одиноких непрацездатних громадян похилого віку та інвалідів для поселення в   стаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання.

Про епідеміологічну ситуацію з ВІЛ/СНІД в Рівненській області, про ризики, які можуть виникнути під час надання соціальних послуг особам похилого віку соціальними робітниками вела мову заступник директора терцентру Л.Бондар.

В «Школі соціального працівника» з оперативною групою проведено практичні заняття «Нові підходи до забезпечення якості надання соціальних послуг людям похилого віку. Проведення апробації проектів державних стандартів соціальної послуги вдома та денного догляду».