4 березня 2013 року відбулося відкриття першої черги стаціонарного відділення для постійного або тимчасового проживання Радивилівського територіального центру соціального обслуговування.

В урочистій події прийняли участь голова обласної державної адміністрації В. Берташ, заступник директора департаменту соціального захисту населення Р. Сивий, голова районної державної адміністрації А. Грисюк, голова районної ради О. Пастух, міський голова М. Карапетян, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та інші. 

До присутніх звернувся голова обласної державної адміністрації Василь Михайлович Берташ, який зазначив, що в в районі послідовно працюють над виконанням соціальних ініціатив Президента України В.Ф. Януковича і підтвердження тому – сьогоднішнє відкриття стаціонарного відділення. В короткі терміни зроблено якісний ремонт колишнього неврологічного відділення, за що велика подяка ремонтникам. Також Василь Михайлович висловив віру, що тут знайдуть родинне тепло ті, хто в силу різних причин на схилі літ лишився одиноким і не має змоги себе доглядати.

Від обласної, районної, міської влади, спонсорів, ветеранських організацій району були вручені подарунки: телевізор, DVD-програвач, набори посуди, мікрохвильова піч, комплекти шахів і шашок, транзисторні приймачі та інше.

На облаштування відділення з районного бюджету протягом 2012-2013 років використано понад 420 тис.грн.

Всі ремонтні роботи проведені власними силами без залучення найманих працівників.

Перші 6 мешканців поселені у відділення 25 лютого 2013 року.