7 лютого у залі засідань районної ради проведено нараду за підсумками роботи структурних підрозділів соціальної сфери у 2012 році за участю директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ольги Підкидач, голови Радивилівської райдержадміністрації Анатолія Грисюка, голови Радивилівської районної ради Олександра Пастуха, заступника голови райдержадміністрації Івана Кота. В порядку денному розглянуто питання: Про роботу управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, Радивилівського районного територіального центру соціального обслуговування, Радивилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у 2012 році.

На початку засідання до присутніх звернулись голова адміністрації Анатолій Грисюк, голови Радивилівської районної ради Олександр Пастух, які підкреслили важливість роботи, яку проводять працівники соціальної сфери, зазначили, що 2013 рік буде складним у фінансовому відношенні, однак необхідно працювати для людей, щоб було менше проблем з наданням соціальних послуг населенню і що тільки спільними зусиллями ми зможемо досягти значних успіхів в роботі.

З відповідними доповідями виступили керівники Юрій Вовк, Микола Малишкін, Тетяна Франко. Директор департаменту Ольга Підкидач ознайомила присутніх з тим, що з 1 лютого 2013 року утворено департамент соціальної політики облдержадміністрації, а далі – приведення у відповідність положень про управління соціального захисту райдержадміністрацій. Загалом Ольга Володимирівна схвально відгукнулася про роботу соціальної сфери району та закликала і надалі втілювати в життя соціальні ініціативи Президента України.

Підсумовуючи роботу заступник голови райдержадміністрації Іван Кот визнав роботу соціальної галузі задовільною.