По всій Україні в січні   звідусіль чути колядки і новорічно-різдвяні віншування. Не обминає ця традиція і жителів нашого району. Практично в кожну оселю в ці свята колядники, щедрувальники, посівальники приносять святковий настрій. Новорічно-різдвяні свята – це ще й гарна можливість очистити душу, наповнити її світлом, добром, благодаттю, замислитися над нетлінними загальнолюдськими цінностями – такими як небайдужість, підтримка, любов. І, як правило, в ці свята люди відвідують один одного, спілкуються, разом колядують і щедрують.

Але не всі мають таку можливість. На жаль, є серед нас люди, які на схилі літ залишились на самоті. Саме для них в територіальному центрі соціального обслуговування стало традицією проведення «Смачної куті», яке проводиться після Йорданських свят.

Незважаючи на несприятливі погодні умови, на сильну ожеледицю не став винятком і цей рік. 22 січня, в день відзначення Дня Соборності України, для одиноких громадян м. Радивилів, в приміщенні відділення соціально-медичних послуг зібралися громадяни, які отримують соціальні послуги у відділенні соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування.

На початку зустрічі благочинний церков району Української православної церкви, настоятель Свято - Олександра Невського храму отець В’ячеслав провів освячення кабінетів, в яких проходять курс реабілітації люди похилого віку та інваліди, звернувся з щирими вітаннями до присутніх в залі людей, наголосив на тому, що одиноким людям дуже тяжко жити в самоті, закликав всіх долучатися до справ милосердя, бути більш відкритими, більше спілкуватися між собою, допомогати один одному хоча б добрим словом.

З вітальним словом до присутніх звернувся заступник голови районної державної адміністрації Іван Кот, який також привітав усіх з січневими святами, в т.ч. і з Днем соборності та Свободи України.

У святково прибраній залі відділення лунали колядки та щедрівки, привітання та пісні на честь великих християнських свят у виконанні дитячого хору недільної школи Свято - Олександра Невського храму, (керівник Марія Семеряк). Ці переспіви сколихнули наші души, залишили в них світле і радісне почуття, тепло різдвяного дива.

Директор територіального центру Малишкін М.І., господар свята, як і годиться за народним звичаєм, винагородив засівальників солодкими гостинцями.

Після проводів колядників, на завершення свята, всіх гостей запросили до святкового столу, головною стравою якого була смачна кутя і який був накритий за підтримки людей щедрої та небайдужої души, а саме: Володимира Варфалюка,   Ганни Дубнік, Ярослава Лівінюка, Віталій Братащука, Оксани Кравчук, керівників ВАТ «Радивилівський молокозавод». Ці люди - постійні спонсори різноманітних заходів, які проводяться в територіальному центрі.

Присутні на заході та працівники територіального центру щиро вдячні всім, хто долучився до організації і проведення цього свята і бажають їм міцного здоров’я, добробуту і процвітання.

На закінчення зустрічі всі гості, об’єднані святим різдвяним духом, разом заколядували.