5 грудня 2012 року відбулася екскурсійна поїздка для любительського ветеранського клубу «Затишок», який діє при Радивилівському територіальному центрі соціального обслуговування у Національний історико-меморіальний заповідник «Поле Берестецької битви». На території заповідника діє музей, який експонує унікальні археологічні знахідки часів Берестецької битви 1651 року. Побували також у Михайлівській церкві XVII ст. в якій, за переказами, бували Б. Хмельницький, Іван Богун та інші козацькі полководці, у церкві св. Георгія Переможця, побудованій на початку XX ст., з розписами Івана Їжакевича та інших майстрів. У нижньому ярусі — саркофаг з козацькими кістками, до нього веде підземний перехід з Михайлівської церкви. На території заповідника діє Свято-Георгіївський чоловічий монастир Української православної церкви Київського патріархату. Змістову екскурсію по сторінками нашої історії провів екскурсовод Ткачук Ярослав Йосипович.

Також відвідали з концертною програмою, присвяченою Міжнародному Дню інвалідів підопічних стаціонарного відділення для постійного або тимчасового проживання м.Берестечко, де «затишківців» зустріли по-домашньому тепло. Звучала коляда, різножанрові пісні, такі як «Журавка», «Заспівай мені, мамо моя», «Батьку, мій лебедю білий», «Ой під вишнею» та багато інших. Пісні співали всі разом, зі сльозами на очах. Комусь пригадалися молоді роки , хтось згадав про матір та батька. Зі словами подяки та побажаннями міцного здоров’я, щастя та творчих успіхів виступив директор Горохівського територіального центру Грищук Віталій Васильович та завідувач стаціонарного відділення для постійного та тимчасового проживання Сопіга Мирослава Василівна, яка працювала у нас в терцентрі соціальним працівником Рідківського сільського центру.

Тож учасники ветеранського клубу «Затишок» щиро дякують організаторам, а саме: Громадській організації людей літнього віку «Перевесло» (Л.Бондар) спільно з територіальним центром соціального обслуговування (М.Малишкін),районній та міській організаціям ветеранів (В.Бондар, Д.Воронко), районній організації інвалідів (І.Воронко) за незабутні враження, отримані від поїздки.