Вже стало доброю традицією в районі відзначати 1 жовтня 2012 року День людей похилого віку – День ветерана. Зокрема в м. Радивилів на військовому кладовищі біля меморіалу Слави відбулося освячення надгробків полеглих у Великій Вітчизняній війні 1941-1945рр. У приміщенні територіального центру соціального обслуговування відбулося урочисте відкриття та освячення інформаційно-консультативного пункту районної організації ветеранів України. Люди поважного віку зможуть отримувати тут фахову юридичну консультацію, проконсультуватися із злободенних питань, зробити безкоштовно ксерокопії необхідних документів.

Кульмінацією свята став тематичний вечір «Тепло душі даруймо ветеранам», який відбувся в міському центрі культури, дозвілля та мистецтв. З нагоди свята присутніх вітали голова райдержадміністрації О.Бернацький, голова міської ради М.Карапетян, в.о.голови районної ради П.Ковальчук, депутат облради, голова благодійного фонду «Любіть Україну» Д.Корилкевич, голова районної організації ветеранів України В.Бондар. активісти-ветерани були нагороджені Почесними грамотами, цінними подарунками. Після концерту, які підготували юні артисти та ветеранські клуби «Затишок» та «Надвечір'я», міська рада вручила всім присутнім продуктові набори.

А після офіційної частини одинокі непрацездатні громадяни міста та працівники територіального центру, які знаходяться на заслуженому відпочинку, були запрошені у Радивилівське відділення соціально-медичних послуг терцентру, де на них чекав святковий стіл. З вітальним словом та побажаннями щастя, міцного здоров’я та   усіх земних благ   до присутніх звернулися заступник голови районної державної адміністрації Кот В.І., директор територіального центру Малишкін М.І., начальник управління соціального захисту населення головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Косянчук С.В.

За чашкою запашного чаю, за теплою і щирою розмовою час для всіх у залі промайнув швидко. Атмосфера була   домашньою та «затишною». По закінчені свята директор терцентру вручив усім присутнім шоколадки. Солодощі також отримали всі одинокі непрацездатні громадяни району, які отримують соціальні послуги у відділенні соціальної допомоги вдома терцентру.

Кошти на це виділені з районного бюджету згідно «Районної програми «Ветеран» на 2012-2015 роки», прийнятої на сесії районної ради 29 листопада 2011 року.