В територіальному центрі соціального обслуговування приділяється значна увага підвищенню кваліфікації працівників. З цією метою в «Школі соціального працівника» згідно складеного плану проводяться семінари, практикуми.

Впроваджуються і інноваційні моделі   навчання. Так, наприклад, в вересні з метою підвищення кваліфікації медичних працівників в приміщенні Радивилівського відділення соціально-медичних послуг було проведено тренінг на тему «Стресові коммунікації у роботі медичних працівників». Тренінг проводився соціальним психологом терцентру Дмитруком В.Т. та соціальними працівниками районного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Пісаревою О. та Надорожною Л. Для участі в ньому були залучені медичні працівники та працівники відділення соціально-побутової адаптації терцентру (13 присутніх).

Під час проведення тренінгу інсценувалися різні стресові ситуації, які можуть виникнути під час роботи медперсоналу та вихід із них, розігрувалися рольові ігри, за допомогою яких присутні вчилися як зняти стрес, участь в яких брали всі присутні. Атмосфера під час тренінгу була веселою та відвертою.