5 липня 2012 року у Радивилові побувала делегація з майже 20 осіб з Хмельницької області.

З дружнім візитом, організованим з ініціативи голів Рівненського та Хмельницького обкомів профспілки працівників соціальної сфери Григорчук Ірини Олександрівни та Цюзік Олександра Дмитровича, прибули директори територіальних центрів соціального обслуговування для обміну досвідом роботи з працівниками Радивилівського територіального центру.

Заступник голови райдержадміністрації Кот Іван Васильович ознайомив гостей з досягненнями нашого району по розвитку соціально-економічної сфери, з досягненнями учнів загальноосвітніх шкіл району на олімпіадах. Наголосив на тому, що усі зусилля будуть марні, якщо не буде зацікавлення з боку районної влади. Заступник начальника головного управління праці Шамак Олексій Олександрович розповів присутнім про специфіку роботи головного управління праці та соціального захисту населення   Рівненської облдержадміністрації в сфері делегованих повноважень.

Після зустрічі в райдержадміністрації гостей провели в Радивилівське відділення соціально-медичних послуг, де гостей зустріли з хлібом-сіллю директор територіального центру Малишкін Микола Іванович, керівники структурних підрозділів терцентру. Ветеранський клуб «Затишок» привітав присутніх Величальною піснею.

Під тінню каштанів проведено «круглий стіл», під час якого було задано ряд питань стосовно роботи терцентру, його структурних підрозділів. Багато цікавого про «родзинки» в роботі по наданню соціальних послуг населенню дізнались як прибула так і приймаюча сторони.

Після цього члени делегації ознайомилися з роботою відділення соціально-медичних послуг і були в захваті від того, що вони побачили.

На згадку про свій приїзд вони подарували терцентру картину із зображенням чарівного куточку природи Хмельниччини і залишили запис в книзі відгуків, в якому вислови щиру подяку за теплий прийом та одержаний досвід роботи.