В Радивилівському районі проживає 10,8 тис. пенсіонерів, 2,6 тис. інвалідів різних категорій та груп, в тому числі 214 дітей-інвалідів, для яких законодавчо гарантовано рівні з усіма громадянами можливості для участі в економічному, політичному і соціальному житті суспільства.

   На сьогодні проблема соціального захисту і соціально-медичної реабілітації осіб з обмеженими фізичними можливостями набуває особливого значення, у зв”язку з постійним зростанням їх кількості серед населення району в цілому.

Враховуючи це, керівництвом району було прийнято рішення розвивати реабілітаційний процес не тільки в місті, а і в селах району, де проживає значна частина інвалідів.

   З метою забезпечення системного підходу до організації реабілітації інвалідів та осіб похилого віку, а також розширення мережі відділень по наданню соціально-медичних послуг, 11 лютого 2011 року на базі приміщення ФАПу с.Ситне відбулось відкриття кабінету відділення соціально-медичних послуг.

   На заході були присутні: голова районної державної адміністрації В.Станкевич, заступник голови райдержадміністрації І.Кот, голова районної ради О.Бернацький, голова Ситненської сільської ради А.Гуменюк,   директор територіального центру М.Малишкін, представники районних засобів масової інформації, а також місцеві жителі.

   Одним із головних завдань для медичної сестри, що очолює кабінет, Бречко Тетяни Петрівни - є проведення реабілітаційних заходів по відновленню здоров»я осіб похилого віку та інвалідів із захворюваннями серцево-судинної, нервової систем та порушеннями опорно-рухового апарату.

   Для реалізації цих завдань будуть надаватися фізіотерапевтичні процедури (аерозольтерапія, озокеритолікування), сеанси лікувального масажу та лікувальної фізкультури.

   За сприяння голови районної адміністрації В.Станкевича та завдяки коштам, виділеним з районного бюджету, спонсорській допомозі небайдужих людей було проведено поточний ремонт приміщення, закуплено медичне обладнання, меблі та господарські товари.

   Тож запрошуємо всіх жителів Ситненської сільської ради та навколишніх сіл відвідати заклад та переконатися в тому, що їх тут чекають, що їм тут раді, а медична сестра Бречко Т.П. зробить все від неї залежне, щоб людині стало краще як фізично, так і духовно.