22 січня працівники територіального центру соціального обслуговування влаштували для одиноких непрацездатних громадян міста, яким надаються соціальні послуги відділенням соціальної допомоги вдома, традиційне свято «Смачної куті».

Багато позитивних емоцій отримали присутні від гурту колядників Радивилівської НВК «Школи №1 - гімназії» (колектив підготували працівники закладу Юлія Саленко, Руслана Мудрик, Яна Харченко), які завітали з Вертепом до відділення соціально-медичних послуг, де проходило свято.

Проспівані колядки і щедрівки, віншування, веселі сценки, в тому числі і з водінням «Кози», розігруванням її смерті і оживлення, викликали захоплення, гарячі і щедрі оплески глядачів. Зал був ніби сповнений відчуттям єднання поколінь, любові і добра.

Господар свята, директор територіального центру Малишкін М.І., як і годиться за народним звичаєм, винагородив засівальників солодкими гостинцями.

Після проводів колядників запрошені продовжили святкування за щедро накритим столом, головною стравою якого була смачна кутя.

У проведенні заходів прийняли участь і привітали літніх людей з новорічно-різдвяними святами заступник голови райдержадміністрації І.В.Кот, секретар міської ради О.М.Юсюк, депутати районної ради М.І.Малишкін та В.А.Бондар.