На другий день Водохреща, 20 січня, з ініціативи активістів районної громадської організації людей літнього віку «Перевесло» спільно з   територіальним центром соціального обслуговування, за сприяння голови районної державної адміністрації Станкевича В.Г., за допомоги директора «Агрокорпорації Крупець» Варфалюка В.О. та міського голови Карапетяна М.А., для членів ветеранських клубів «Затишок» та «Надвечір’я» (м. Радивилів) з доброї волі Гаврилюк З.Т. гостинно розчинилися двері ресторану «Галичина», в якому відбулися «Різдвяні гостини».

   Гарно, весело, заповзято віншували присутніх щедрівники районного Будинку культури (народний аматорський ансамбль «Забава», керівник Марія Петровська). Колядками і щедрівками вони привітали ветеранів війни та праці.

   Задушевно і тепло славили народження Іісуса Христа прихожани церкви Святого Амфілохія (керівник гурту Марія Кундеус), за що отримали щиру подяку присутніх.

   Величаво-урочисто линули духовні співи у виконанні церковного хору Свято-Покровської церкви с.Немирівка (керівник Галина Крук). Слухаючи ці переспіви, коли душа наповнюється ніжністю і спокоєм, мимоволі ще раз приходиш до висновку, що Різдво – це особливий час, це особливе свято, яке об’єднує всіх нас незалежно від віку і становища в суспільстві.

   Піднесена атмосфера свята змусила того дня відступити холоднечу і зустріч продовжилась за святковим столом, за спільною розмовою, задушевним співом колядок та щедрівок, українських народних пісень.

     За переспівами незчулися як пролетів час і коли розходилися з гостин чорна земля була вкрита білосніжним покривалом, що немовби символізувало собою очищення землі і душ наших.