1 жовтня для людей похилого віку м.Радивилів проведено тематичний вечір "Осіннє золото в природі і щедре золото в душі". Біля приміщення міського кінотеатру запрошених на свято зустрічав духовий оркестр районного будинку школяра. В фойє міського кінотеатру на виставці ветерани війни і праці ознайомилися з виробами декоративно-ужиткового мистецтва, яку підготували гуртківці служби молоді, будинку школяра. Для присутніх був накритий "солодкий стіл", де вони поласували соком і солодощами.
   Учасників свята вітали заступник голови районної державної адміністрації Кот І.В., міський голова Карапетян М.А., начальник управління праці та соціального захисту населення Вовк Ю.В., директор територіального центру Малишкін М.І., депутат районної ради, заслужений працівник соціальної сфери України Бондар В.А., голова районної організації ветеранів України Повшик В.Я. 
   Аматорські колективи району, ветеранський клуб "Вишиванка" (с.Ситно) представили концертну програму.
   28 активістів ветеранських клубів, ветерани праці були відзначені грамотами районної державної адміністрації та міської ради за активну життєву позицію та з нагоди Міжнародного дня громадян похилого віку та Дня ветерана. Їм також були вручені сувеніри.
   В кінці свята кожний з присутніх отримав частинку запашних короваїв, які були надані як спонсорська допомога підприємцями міста.
   Одиноких непрацездатних громадян, які знаходять на соціальному обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома і по стану здоров'я не змогли прийти на свято, відвідали соціальні робітники і вручили їм солодощі.
   Аналогічні заходи під гаслом "Кожний вік по-своєму прекрасний" відбулися всільських пунктах соціального обслуговування, де також спільно з працівниками сільських рад, закладів культури та освіти були підготовлені концертні програми та "солодкі столи" для учасників свята. 
   В Сестрятинському сільському пункті  надання соціальних послуг за сприяння районної громадської організації людей літнього віку "Перевесло" та місцевих спонсорів відбулася зустріч двох ветеранських клубів "Затишок" (м. Радивилів та с. Сестрятин).