З 1-го жовтня 2009 року в районі проводився двомісячник „Милосердя, в ході якого зібрано 13, 8 тис. грн. Зібрано 1920 кг картоплі, яку роздано одиноким непрацездатним громадянам відділення соціальної допомоги вдома. В серпні відкрито кімнату синглетно-кисневих пінок. В жовтні місяці в територіальному центрі створено комп'ютерну мережу та підключено її до Всесвітньої мережі Інтернет.

1 жовтня 2009 року у кінотеатрі ім. Стрижака відбувся вогник, присвячений Дню людей похилого віку. На святкування були присутні 140 чол. Для присутніх в фойє були організований фуршет та виставку художніх виробів інвалідів району. Перед присутніми виступили клуби «Затишок» та «Надвечір»я» з м. Радивилова, діти з районного центру соціальної служби для дітей, сім»ї та молоді, Будинку культури. Для ОНГ, які перебувають на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома, і які не мали змоги прийти на свято ( 48 чол.) були роздані вітальні листівки та солодощі. В першій декаді жовтня в 20 сільських центрах проведено тематичні заходи для людей літнього віку до Дня людей похилого віку

29 жовтня 2009 року проведено урочистості до Дня працівника соціальної сфери. Аматори районного будинку культури виступили з концертною програмою.