29 липня ветеранський клуб „Надвечір”я” здійснив екскурсійну подорож по святинях нашого краю. Члени клубу відвідали Почаївську Лавру, джерело Святої Анни в Онишківцях. В профілакторії „Серпанок” Радивилівського відділення медико-соціальної реабілітації інвалідів та осіб похилого віку в липні місяці безкоштовно оздоровились 21 чоловік, з них 9 інвалідів Крупецької сільської ради та 2 інваліди м. Радивилів, підвезення яких здійснювалось на спец автомобілі „Газель”.

23 липня 2009 року відбулася нарада-семінар з соціальними працівниками сільських центрів, де були заслухано питання про підсумки роботи територіального центру в червні та І-ому півріччі 2009 року, рейтингова оцінка сільських центрів. Фахівець соціальної роботи терцентру провів заняття на тему „Соціально - психологічні аспекти роботи з людьми похилого віку”, медичні працівники відділення медико-соціальної реабілітації провели практичні заняття „Ураження електричним струмом та блискавкою. Перша допомога” та „Перша допомога при отруєннях”. Заслухано інформацію сектору з питань наглядово-профілактичної діяльності Радивилівського РВ ГУ МНС України в Рівненський області „Про стан з пожежами та загибеллю людей на них за 6 місяців 2009 року в порівнянні з аналогічним періодом 2008 року”. Крім цього працівникам дано домашнє завдання підготуватися до диспуту і подумати над такими запитаннями: 1. Що таке щастя? 2. Що таке лінь: двигун чи тормоз прогресу?

21 липня на сесії районної ради було заслухано звіт начальника управління праці та соціального захисту населення Вовка Ю.В. „Про роботу управління праці та його структурних підрозділів по організації соціального захисту населення в районі”.

7 липня 2009 року проведена навчально-екскурсійна подорож в м. Остріг Рівненської області членів громадської організації людей літнього віку «Перевесло».

Метою поїзди було ознайомленя із святиними місцями рідного краю. Межирицький чоловічий монастир, джерело Святого Миколая, краєзнавчий музей, колишній замок князів Острозьких. Побували ми також на території Національного університету Острозька академія, спустились в підвали де є заховання монахів капуцинів. Крім цього ми відвідали Острозький психоневрологічний інтернат, в якому ознайомились з методами роботи з клієнтами, з умовами їх проживання. Крім цього для нас клієнти інтернату підготували і продемонстрували концертну програму (фото додається).

Ми щиро дякуємо Захарчук Надії Дем’янівні колишньому начальнику Управліня праці та соціального захисту населення за допомогу в організації екскурсії, Дмитруку Олександру Андрійовичу – директору інтернату – за теплий радужний прийом.