26 травня 2009 року відбулася виробнича нарада–навчання соціальних працівників територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та малозабезпечених громадян. 

В профілакторії „Серпанок” безкоштовно оздоровились 15 чол.

У відділенні медико-соціальної реабілітації інвалідів та осіб похилого віку 10-ти денний курс реабілітації пройшли 11 інвалідів різних категорій, підвезення яких здійснювалось на спец автомобілі „Газель”, з них 7 чоловік – жителі Сестрятинської сільської ради.

7-15 травня при кожному сільському центрі спільно з сільськими радами, закладами культури, школами, за допомогою спонсорів проведено тематичні вечори, зустрічі за круглим столом, вечори-спогади, вогники, присвячені Дню Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

7 травня для одиноких непрацездатних громадян, які обслуговуються соціальними робітниками в м. Радивилів, спільно з громадською організацією людей літнього віку „Перевесло” було проведено тематичний вечір „Ніхто не забутий, ніщо не забуто”, на якому члени клубу „Надвечір’я” порадували присутніх своїм співом.

24 травня члени клубу „Затишок” за сприянням громадської організації людей літнього віку „Перевесло” здійснили екскурсійну подорож в музей-заповідник „Поле Берестецької битви”.

29 травня на „Дні контролю” в районній державній адміністрації було заслухано звіт начальника управління праці та соціального захисту населення про хід фактичного виконання статті 23 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 30 липня 2008 року№ 1052-р. „Про затвердження плану дій з реалізації Концепції реформування системи соціальних послуг на період до 2012 року”, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 30 вересня 2008 року № 421 „Про затвердження обласного плану дій з реалізації Концепції реформування системи соціальних послуг на період до 2012 року”, розпорядження голови районної державної адміністрації від 16 жовтня 2008 року № 479 „Про заходи районного плану дій з реалізації Концепції реформування системи соціальних послуг на період до 2012 року”