В кінці березня відбулася виробнича нарада працівників територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та малозабезпечених громадян.

На нараді були присутні І.Й Полетко - голова районної державної адміністрації та його заступник А.Г. Бельмас, Ю.В. Вовк - начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації. В своєму виступі І.Й. Полетко підкреслив необхідність соціальної служби у районі, зазначив, що територіальний центр і його працівники працюють задовільно, але поряд з тим є ще ряд питань, над якими треба працювати. Він звернувся до присутніх з проханням надати свої пропозиції щодо покращання роботи установ, розвитку їх матеріально-технічної бази. Ігор Йосипович вручив Почесну грамоту Рівненської обласної ради та подарунок Будановій Галині Георгіївні – швачці територіального центру - за багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм.

Під час наради піднімалися питання трудової та виконавської дисципліни, вдосконалення роботи майстерень по наданню соціально-побутових послуг. Так Ю.В. Вовк звернув увагу працівників побутових майстерень на якість надання платних послуг, на те, яким чином будемо працювати в цьому напрямку в подальшому.

У виступі директора терцентру М.Ф. Похальчука мова йшла про підготовку до Великодніх свят, про весняно-літні польові роботи. Адже для того контингенту людей, які отримують соціальні послуги у відділеннях територіального центру, соціальні працівники і соціальні робітники часто-густо є єдиними, хто безпосередньо і сам допоможе, і хто за допомогою співпраці з сільськими радами організує роботу по залученню інших категорій населення, волонтерів до надання соціальних послуг цим громадянам.

Присутні ознайомились з районними заходами щодо підготовки та відзначення 65-ої річниці визволення України від фашистських загарбників та 65-ої річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.

Була заслухана інформація про стан з пожежами та загибеллю людей на них в районі за 2 місяці 2009 року в порівнянні з аналогічним періодом 2008 року.

Для соціальних робітників та працівників, які систематично проходять навчання в „Школі соціального працівника”, були роздані друковані матеріали про співпрацю хворого клієнта і соціального робітника, про надання першої допомоги при зупинці дихання, адже враховуючи стан людей, яким надаються соціальні послуги, таки знання можуть знадобитися в повсякденній роботі працівників соціального захисту.

Крім цього відбувся обмін досвідом роботи, в якому прийняли участь соціальні працівники Дружбівського та Михайлівського сільських центрів Ольга Проказюк та Лариса Житкова.

В ході дискусії піднімалося і ряд інших питань, які стосуються практичної роботи структурних підрозділів терцентру.

Після завершення наради відбулися звітно-виборні профспілкові збори, на яких було обрано голову профспілкового комітету, новий склад профкому, прийнято колективний договір між адміністрацією і профспілковим комітетом територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та малозабезпечених громадян на 2009 -2012 роки. На зборах була присутня голова обкому профспілки працівників соціальної сфери Ірина Григорчук.