В рамках відзначення Міжнародного дня людей похилого віку в Радивилівському територіальному центрі соціального обслуговування пенсіонерів та малозабезпечених громадян управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації відбулося відкриття 3-ої черги відділення медико-соціальної реабілітації інвалідів та осіб похилого віку.

Перед входом в новобудову на святково прикрашеному різнобарвними прапорами подвір’ї зібралися інваліди, пенсіонери, працівники управління праці та соціального захисту населення, керівники підприємств, установ, партій, приватні підприємці, які допомагали втілити в життя мрії інвалідів про відкриття в Радивилові водолікувального відділення.

Відкрив свято начальник управління праці Бондар Василь Андрійович, який подякував голові обласної адміністрації Матчуку В.Й., керівникам обласних установ, райдержадміністрації та районної ради, депутатам райради, спонсорам за надану матеріальну підтримку.

Заступник голови райдержадміністрації Школяр І.В. вручив подяки працівникам територіального центру, які будували приміщення. Директор територіального центру зачитав наказ про їх преміювання. Він також вручив 7 сертифікатів на безкоштовне проходження реабілітації керівникам і підприємцям, які активно сприяли добудові нового приміщення.

Заступник керуючого обласним відділенням Фонду соціального захисту інвалідів Ільчук В.І. вручив завідуючий відділенням Коханець Г.М. ключи від автомобілю для перевезення інвалідів у відділення медико-соціальної реабілітації на реабілітаційні процедури.

Інваліди по зору отримали в подарунок мобільні телефони та спеціальні годинники, частина яких була вручена під час відкриття відділення, а іншим такі подарунки будуть вручені по місцю проживання.

Зі словами подяки від інвалідів та пенсіонерів міста виступив голова міської ветеранської організації Воронко Д.К., який в знак подяки вручив коровай голові районної ради Савчуку М.М. а члени ветеранських клубів „Затишок” та „ Надвечір’я” проспівали присутнім „ Многая літа”.

Продовження свята відбулося в міському кінотеатрі ім. П.Г.Стрижака , перед входом в який пенсіонерів зустрічав духовий оркестр. В фойє кінотеатру око милувала виставка виробів декоративно-прикладного мистецтва, яку підготували гуртківці районного будинку школяра та районної служби для дітей, сім’ї та молоді.

Міський голова Карапетян М.А. подякував старшому поколінню за їх вклад в розбудову держави.

Подяками районної державної адміністрації та сувенірами були нагороджені пенсіонери міста, які не зважаючи на пенсійний вік продовжують займати активну життєву позицію: перший завідувач відділення соціальної допомоги вдома Орловська Г.Д., голова міської ветеранської організації Воронко Д.К., старости клубів „Затишок” та „ Надвечір’я” Павлюк М.І. та Малецька К.К.

Аматори районного будинку культури , члени ветеранських клубів виступили перед глядачами з концертною програмою. Пенсіонер, житель міста Гудима Є.П.. прочитав власні вірші.

При виході з залу кожний відвідувач отримав солодкий подарунок від міської ради.