На початку вересня цього року відбулася навчально-екскурсійна поїздка працівників управління праці та соціального захисту населення, територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та малозабезпечених громадян. Метою поїздки було ознайомлення з роботою інших установ соціальної сфери Рівненської області, а саме: Рівненського управління праці та соціального захисту населення, Рівненського міського центру соціального обслуговування, центру професійної реабілітації інвалідів с.Олександрія.

Багато цікавого і корисного для роботи запозичили члени делегації у своїх колег. Ми щиро вдячні працівникам цих закладів за теплий прийом, за щире бажання поділитися з нами своїми здобутками.

Крім цього наша делегація відвідала Державний історико-культурний заповідник м.Дубно, в якому ознайомилися з історією міста, його архітектурними пам’ятками.

Ввечері того ж дня ми стали учасниками грандіозного шоу, присвяченого 725-річчю м.Рівне, яке відбувалося на стадіоні „Мототрек”. В програмі свята були авіа парашутні показові виступи, відзначення відомих спортсменів області, лотерея, дискотека під відкритим небом, святковий феєрверк та інші заходи.

А родзинкою дійства став виступ відомого дуету Потапа та Насті Каменських.

Всі, хто приймав участь у цій поїздці , залишились задоволені нею, так як отримали багато додаткової інформації, яку зможуть використати в своїй роботі і, крім цього, гарно відпочили.