Цього тижня башарівський сільський центр із соціального обслуговування пенсіонерів та малозабезпечених громадян справив новосілля.

У Башарівці і до цього діяв сільський центр із соціального обслуговування пенсіонерів та малозабезпечених громадян. Але свого приміщення він не мав, тулився в одній із кімнаток сільради (а точніше – винаймав куток у бухгалтерії), майстерня з пошиття та ремонту одягу і пральня розміщувалися в різних приміщеннях, що створювало неабиякі незручності як його працівникам, так і людям, які користуються їх послугами.

Але це – вже в минулому. Відтепер центр має своє, окреме приміщення. І з нагоди новосілля працівників центру і громадськість села минулого понеділка привітали голова райдержадміністрації І.Полетко і голова районної ради М.Савчук, які до щирих слів побажань успіхів у важливій справі соціального захисту громадян додали подарунки – електрочайник і електропраску (на знімку).

Чимало теплих слів на адресу соціального працівника Н.Бойко, швачки і пралі Р.Якимчук, соціальної робітниці Л.Литвинової висловив начальник районного управління праці і соціального захисту населення В.Бондар. Адже це в основному їхніми руками і силами, правда, за фінансової допомоги Радивилівського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та малозабезпечених громадян (директор М.Похальчук), проведено капітальний ремонт нового приміщення центру. І тепер його загальна площа більш як удвічі більша від попередньої, що дозволить тут поліпшити організацію прийому громадян, надання послуг, підвищити їх якість і обсяги.

До речі, щомісяця центр надає послуг на більш як 500 гривень. Для громадян одних пільгових категорій вони безплатні, інших – із 50-відсотковою знижкою. Обслуговує центр не тільки соціально незахищених, чимало із тутешніх жителів сільради теж користуються його послугами.

Новосілля центру прямо чи опосередковано, але позитивно має вплинути на життя і побут людей пільгових категорій, адже стане надійним прихистком для них. Бо у нинішній непростий час суспільних трансформацій і ринкових перетворень хіба не потребують затишку, в тому числі і душевного, 7 інвалідів війни, 8 вдів, 19 самотніх, 29 самотньо проживаючих, усі 347 пенсіонерів, які проживають на території Башарівської сільради? А 15 мешканців центр обслуговує на дому.

Загалом, соціальна політика, що проводиться в державі, – на ділі прислужується тим її громадянам, які потребують підтримки. Шкода тільки, що фінансові можливості обмежені, адже українці, в тому числі і соціально незахищені, гідні кращого життя.