28 травня 2008року в районі побувала делегація працівників соціальної сфери Львівської обласної державної адміністрації. В складі делегації були начальники районних управлінь праці та соціального захисту населення, директори та бухгалтери територіальних центрів. Мета відвідування - ознайомлення з досвідом роботи управління праці та територіального центру нашого району в умовах реформування соціальної сфери, впровадження інноваційних моделей в практику роботи терцентру.

Члени делегації відвідали територіальний центр та його структурні підрозділи : Радивилівське відділення медико-соціальної реабілітації інвалідів та осіб похилого віку та його Козинську, Теслугівську, Пляшівську філії, Крупецький, Козинський, Теслугівський та Пляшевський сільські центри.

Заключним етапом поїздки стало відвідування музею-заповіднику „ Поле Берестецької битви” та Свято-Георгієвського чоловічого монастиря.

Делегацію очолювала Соболь Оксана Франківна – заступник начальника Львівського головного управління праці та соціального захисту населення.