13 травня у відділенні медико-соціальної реабілітації відбулася презентація приладу для детоксикації (очищення) організму від зашлакованості, яку провели представники компанії „Бионет” Румко Олександр Юрійович та Шклярук Микола Васильович .

У презентації взяли участь інваліди міста, пенсіонери, голови районної державної адміністрації, районної та міської рад, керівники підприємств та організацій, інші громадяни. Учасники заходу на власні очі побачили дію цього, на перший погляд непоказного, приладу і були здивовані від побаченого.

Тепер відвідувачі відділення з нетерпінням чекатимуть часу, коли апарат буде придбано, адже його здатність допомогти людині покращити самопочуття просто вражаюча. А закупити прилад до дому для особистого користування, враховуючи його вартість, зможе далеко не кожний.

Одночасно керівник Рівненського салону-магазину „ Здоров’я + красота ” Вікторія Ільчук надала індивідуальні консультації інвалідам – візочникам по використанню різноманітних механічних масажерів, які розроблені спеціально для цієї категорії громадян (на фото) і які також вже придбані для проведення реабілітації інвалідів.