8 квітня 2008 року на базі Козинського сільського центру соціального обслуговування пенсіонерів та малозабезпечених громадян проведено планове навчання в "Школі соціального працівника".

Проведено тренінг "Впровадження інноваційних моделей в практику соціальної роботи" (складання: Договору на надання соціальних послуг, додатку до нього, Оцінювання потреб клієнта, Плану догляду, графіка-калькуляції ), якій підготували і провели працівники відділення соціальної допомоги ОНГ вдома Таміла Намака та Людмила Гулько.

Фічук Галина, соціальний працівник Козинського сільського центру, поділилась досвідом по організації роботи по соціальному обслуговуванню пенсіонерів та малозабезпечених громадян та впровадженню інноваційних моделей в практику роботи.

Похальчук М.Ф., директор територіального центру, ще раз наголосив на завданнях, які стоять перед працівниками територіального центру по покращенню якості надання соціальних послуг клієнтам.

Начальник управління праці та соціального захисту населення ознайомив присутніх, знову ж таки на прикладі Козинського сільського центру, з перспективами розвитку сільських центрів, комп’ютеризації робочих місць та іншими напрямками їх діяльності.