31 березня в селі Рідків відкрито філію відділення медико-соціальної реабілітації інвалідів та осіб похилого віку.

В бурхливому вирі сучасного життя особливу скруту відчувають люди літнього віку, інваліди, одиноки, малозабезпечені громадяни.

З метою поліпшення життя та соціального становища цих людей на території кожної сільської ради працюють сільські центри соціального обслуговування пенсіонерів та малозабезпечених громадян. В чотирьох сільських центрах працюють філії відділення медико –соціальної реабілітації інвалідів та осіб похилого віку.

Неабиякою подією в житті громадян Рідківської сільської ради стало відкриття 31 березня при сільському центрі одної з таких філій відділення на базі вже давно існуючого лікарської амбулаторії. Тепер жителям віддалених сіл: Рідкова, Митниці, Нової Митниці - відпала необхідність добиратися в Радивилів, щоб отримати ряд процедур для покращення стану свого здоров’я. До послуг населення у філії фізіотерапевтичні процедури; масаж; лікувально-оздоровчі заняття. Інваліди медико-реабілітаційні процедури будуть отримувати безкоштовно.

Крім цього сільський центр соціального обслуговування переведено в інше приміщення, яке знаходиться в одній будівлі з сільською радою, що в свою чергу створює більш комфортніші умови обслуговування жителів громади.

На відкритті були присутні заступник голови райдержадміністрації Школяр І.В., начальник управління праці та соціального захисту населення Бондар В.А., завідувач Радивилівського відділення медико-соціальної реабілітації Коханець Г.М., голова сільської ради Войтишин Л.Г., голова сільськогосподарського підприємства „ Балки ” Кітюк В.В., місцеві депутати та жителі навколишніх сіл.

Цей захід став можливим завдячуючи активній життєвій позиції сільського голови Любові Григорівні Войтишин, яка своєю наполегливістю, вмінням правильно зрозуміти бажання односельців змогла довести, що створення такої філії необхідно для громади; матеріальній допомозі голови сільськогосподарського підприємства Василя Васильовича Кітюка, який люб’язно надав приміщення для розміщення сільського центру і допоміг облаштувати його, управлінню праці та територіальному центру в особі начальника управління Василя Андрійовича Бондара та директора терцентру Миколи Філімоновича Похальчука, які допомогли зробити ремонт приміщення та закупити необхідне обладнання та медичну апаратуру. І ясна річ, що відкриття не відбулось би без належної підтримки районної влади.

Під час відкриття Василь Васильович Кітюк наголосив на тому, що молодим людям, всім хто має можливість поділитися з ближнім слід пам’ятати, що старість – це така річ, якої неможливо уникнути і що ніхто не знає, що його чекає в майбутньому. Тому то необхідно поважати чужу біду і бути завжди готовим допомогти немічним, хворим, обездоленим.

Василь Андрійович Бондар в своєму виступі подякував місцевій владі за надану підтримку. Також він сказав, що таким людям хочеться допомогти, адже, на жаль, є ряд таких керівників, яким практично все дали для проведення ремонту, а вони неспроможні навіть організувати людей, щоб довести до кінця розпочату справу. І ще він високо оцінив роботу соціального працівника Сопіги Мирослави Василівни, яка хоч і працює менше року на цій посаді, але своїми справами, своєю роботою довела, що той хто хоче працювати, той може зробити дуже багато і що вона дійсно Соціальний працівник з великої букви.

І взагалі хочеться відмітити, що у всіх присутніх склалася одна думка: в цій громаді працює колектив однодумців, які дбають про людей, намагаються зробити все для полегшення, хоч в якійсь мірі, їх життя. Хай же щира людська вдячність додає цим людям здоров’я і творчої наснаги.

Заступник директора територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та малозабезпечених громадян Людмила Бондар