Вперше 6 березня 2008 року, напередодні Міжнародного жіночого дня 8 Березня, в територіальному центрі відбулося вшанування жінок-волонтерів району, середній вік яких наближається до сімдесяти. Але незважаючи на це вони опікуються тими, хто не може обійтися без сторонньої допомоги, допомогають тим, яким крім них, допомогти нема кому: хтось залишився без близьких або прикутий до ліжка. На зустріч також були запрошені пенсіонери соціальної сфери, які багато років пропрацювали в органах соціального захисту населення.

Зі словами привітання та вдячності до присутніх звернулися голова районної ради М.М.Савчук, заступник голови райдержадміністрації А.Г.Бельмас, голова профкому профспілки працівників сільського господарства П.В.Ковальчук.

Гурт „Надія”, який діє при територіальному центрі, подарував присутнім гарний святковий настрій, виконуючи задушевні пісні. Власні гуморески присутнім подарували пенсіонери із Сестрятина та Михайлівки Феодора Гуменюк та Володимир Невинний.

Кожному з присутніх були вручені подарунки, придбані за допомогою районної організації Народної партії, депутата обласної ради В.І. Ткачука, підприємців В.А. Савченка, Я.М Лівінюка, Г.В. Дубнік, В.В. Залевського, С.П.Паньків,Л.М.Кондик.

В організації святкового столу для присутніх допомогу надали В.О.Варфалюк, депутат районної ради В.Г.Мащук, голова міської ради М.А.Карапетян, приватні підприємці В.І.Строкач та Н.М.Андрощук.