5-6 лютого 2008 року в районі з робочим візитом перебувала делегація працівників органів соціального захисту населення Житомирської області.

Метою перебування було вивчення досвіду з надання соціальних послуг безпосередньо по місцю проживання громадян, ефективність впровадження інноваційних моделей соціального захисту населення та ряду інших питань соціального обслуговування.

Під час перебування вони ознайомилися з практикою роботи районного та ряду сільських центрів соціального обслуговування пенсіонерів та малозабезпечених громадян. Зокрема, в Козинському та Крупецькому сільських центрах цікавилися організацією соціального обслуговування одиноких непрацездатних громадян на дому, організацією прийому документів для призначення державних соціальних допомог та житлових субсидій, методологією обрахунку тарифів на надання платних соціальних послуг; в Пустоіваннівському та Козинському – організацією роботи відділень медико-соціальної реабілітації інвалідів та осіб похилого віку.

Члени делегації побували також в дитсадку с.Козин, районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, районному реабілітаційному центрі.