Згідно «Плану заходів про співпрацю Радивилівського територіального центру соціального обслуговування  з районною організацією Товариства Червоного Хреста України щодо організації медичного та соціально-побутового обслуговування громадян похилого віку та інвалідів на період 2016 - 2020 років» нещодавно в стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання територіального центру, де в даний час проживають 24 одиноких непрацездатних громадян похилого віку, було проведено практичні навчання «Перша невідкладна медична долікарська допомога».

Заняття  для працівників та мешканців відділення провели голова Радивилівського Товариства Червоного Хреста України Ольга Богдан та сестра медична (патронажна) Галина Ярмусь.

Для слухачів у доступній формі, в т. ч.  і за допомогою  манекену,  було представлено різні ситуативні випадки, які можуть статися у побуті з кожною людиною. Розглянуто етапи надання потерпілому першої долікарської допомоги, а також дії у випадках травм кінцівок, кровотеч, опіків, поперхання та серцево-легеневої недостатності.

Працівники відділення спробували реанімувати уявного потерпілого при серцево-легеневій недостатності, накласти джут для зупинки кровотечі, перев’язати перелом кінцівки, а також надати допомогу при вдавлені  стороннім предметом.

Наприкінці занять працівники Товариства Червоного Хреста надали змістовні відповіді на поставлені запитання. 

Колектив відділення щиро дякує   інструкторам  за доступно викладену інформацію, за допомогу, яку працівники Товариства надають відділенню, і сподівається  на подальше розширення співпраці.