В залі засідань райдержадміністрації та районної ради проведено зустріч керівників району та міста з демобілізованими учасниками антитерористичної операції на сході України за участю керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів та установ району, громадських організацій, районного військового комісаріату.

Про порядок надання соціальних послуг в Радивилівському територіальному  центрі соціального обслуговування  розповів директор терцентру Віктор Гетьман.

З порядком отримання учасниками бойових дій путівок на безкоштовне санаторно-курортне лікування  та психологічну реабілітацію, забезпечення засобами пересування і протезно-ортопедичними виробами ознайомила присутніх начальник відділу персоніфікованого обліку  отримувачів пільг управління праці та соціального захисту населення адміністрації Ганна Ковальчук.

Про можливість пройти курс лікування в обласному госпіталі ветеранів війни смт. Клевань,  порядок відбору та направлення до госпіталю розповіла Лариса Кривуцик – лікар  РЦ ПМСД.

Свої пропозиції  та побажання демобілізованим учасникам АТО висловили також начальник районного центру зайнятості Ярослав Довгаль та начальник управління Пенсійного фонду України в Радивилівському районі Олександр Браславець.

Кожному демобілізованому були роздані друковані інформаційні матеріали про можливість отримання відповідних  послуг.

Після цього присутніх запросили до відділення соціально-медичних послуг Радивилівського територіального центру соціального обслуговування,   де завідуюча відділення    Галина Коханець довела до відома учасників АТО   перелік  послуг, які надаються у відділеннях соціально-медичних послуг та соціальної адаптації, ознайомила їх з матеріально-технічною базою відділення, продемонструвала наявну реабілітаційну апаратуру.

 На завершення голова адміністрації Олег Ващук та голова районної ради Володимир Кондик вручили для потреб відділення апарат магнітотерапії «Полюс», кошти на який було виділено з районного бюджету.

Загалом зустріч пройшла в теплій невимушеній обстановці.