Проведено ряд заходів, присвячених  Міжнародному Дню  людей похилого віку – Дню Ветерана:

- 25 вересня в Радивилівському територіальному центрі соціального обслуговування відбулася Пряма телефонна  лінія на тему «Надання соціальних послуг громадянам похилого віку». На  запитання жителів району давав відповіді директор територіального центру;

- 29 вересня до мешканців стаціонарного відділення територіального центру соціального обслуговування з вітаннями та подарунками завітали керуючий справами апарату  районної державної адміністрації Л. Орищина, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації М. Вараницький, заступник директора територіального центру Л. Бондар та голова районного Товариства Червоний Хрест України Ольга Богдан. Ветеранський  клуб  «Затишок» виступив з  концертною програмою;

- 30 вересня 2015 року  у відділенні соціально-побутової адаптації відбувся шашковий турнір серед учасників клубу любителів інтелектуальних ігор «Гамбіт», що діє при відділенні, присвячений Міжнародному Дню  людей похилого віку – Дню Ветерана;

- 01 жовтня зі студентами університету третього віку проведена екскурсія в Почаївську Лавру, на Джерело Святої Анни. Організована зустріч за круглим столом на тему «Бути чи не бути жінці при владі», в якій прийняли участь голова райдержадміністрації О.Ващук та директор терцентру В.Гетьман.

До Міжнародного дня інвалідів 2-3 грудня в районі проведено ряд заходів для  осіб з обмеженими фізичними можливостями, які отримують соціальні послуги в територіальному центрі соціального обслуговування.

Проведено круглий стіл на тему «Проблеми осіб з обмеженими фізичними можливостями в центрі уваги районної влади», в якому взяли участь голова райдержадміністрації О.Ващук, голова районної ради В.Кондик, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, які працюють в соціальній сфері, керівники закладів охорони здоров’я району, голова районного Товариства Червоний Хрест України, відповідальні працівники територіального центру, особи з обмеженими фізичними можливостями м. Радивилів.

У відділенні соціально-медичних послуг с. Козин відбулася зустріч студентів Університету третього віку, осіб з обмеженими можливостями, які проживають на території Козинської сільської ради, з членами ветеранського клубу «Затишок».  Під час зустрічі «затишківці» представили концертну програму «Будьмо сильнішими!».

В  стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання територіального центру соціального обслуговування  відправлено  Подячний молебень за здоров’я мешканців відділення. Вихованці недільної школи презентували низку духовних пісень.

Відповідальні  працівники, соціальні працівники та соціальні робітники   терцентру відвідали за місцем проживання 89 інвалідів, які отримують соціальні послуги у відділенні соціальної допомоги вдома. Під час зустрічі особи з обмеженими фізичними можливостями отримали продуктові набори. Згідно районної «Програми соціально-медичної реабілітації інвалідів та осіб похилого віку в Радивилівському районі на 2011-2015 роки  соціально-медичної реабілітації інвалідів та осіб похилого віку в Радивилівському районі на 2011-2015 року» на ці цілі виділено 2,0  тис. грн. на закупівлю засобів гігієни. У  формуванні продуктових пакетів прийняли участь постійні спонсори, керівники приватних підприємств.