В територіальному центрі соціального обслуговування проведено  нараду з   працівниками територіального центру соціального обслуговування, на якій  було розглянуто ряд питань. Зокрема були підведені  підсумки роботи територіального центру в І-ому півріччі 2015 року. Заслухано  звіт завідувачів відділень про роботу відділень територіального центру  у 2015 році.

Протягом І півріччя виявлено 4190  громадян похилого віку, інвалідів, інших громадян, які перебувають у складних обставинах і потребують соціального обслуговування (надання соціальних послуг), з них обслужено  4014 громадян (95,8 %).

У  відділенні соціальної допомоги вдома соціальні послуги отримали  696 одиноких непрацездатних громадян, які отримують послуги від  двох до чотирьох разів на тиждень, в залежності від групи рухової активності. На    платному соціальному обслуговуванні перебувало 35 чоловік.

За 6 місяців проведено  23 перевірки якості обслуговування одиноких непрацездатних громадян  соціальними робітниками відділення соціальної допомоги вдома. За місцем проживання відвідано  77 чоловік. Скарг на роботу соцробітників не поступало.

Відповідальні працівники  відділення соціальної допомоги вдома прийняли участь у виїздах    мобільного  соціального офісу в 11 сільських рад (Михайлівська, Ситенська, Башарівська, Немирівська, Іващуківська, Боратинська, Жовтневу, Пустоіванівську, Теслугівську, Рідківську та Пляшевську), під час яких  відвідано на дому 66 одиноких непрацездатних громадян.

У стаціонарному відділенні    для постійного або тимчасового проживання  обслужено 28 непрацездатних громадян похилого віку, з них 15 чоловік, які неспроможні пересуватись самостійно навіть в межах кімнати.

Працівниками відділення  організації надання адресної  натуральної  та  грошової допомоги проведено 46 обстежень матеріально-побутових умов проживання  громадян, які звернулись із заявами про надання допомоги. В районну державну адміністрацію підготовлено відповіді про розгляд 49 звернень громадян про надання матеріальної допомоги.

За 6 місяців    послугами майстерень відділення   скористалось 2455 чол. Відновлено  роботу 2 швейних майстерень в селах Ситно і Жовтневе.

У відділення соціально-медичних послуг м.Радивилів на оздоровчий курс реабілітації, згідно районної «Програми соціально-медичної реабілітації інвалідів та осіб похилого віку в Радивилівському районі на 2011-2015 рр.», проведено підвезення спецавтомобілем «Газель»  21 інваліда з Пустоіванівської та Крупецької сільських рад, та 4 інвалідів в оздоровчий заклад с.Олександрія.

Відкрито Університет  третього віку при відділенні соціально-медичних послуг с. Козин, в якому на 2-х факультетах навчаються 15 чоловік.

В нараді приймала участь начальник відділу персоніфікованого обліку утримувачів пільг, компенсацій та соціально-побутового обслуговування інвалідів управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Ковальчук Г.Ю., яка проінформувала присутніх про:

-   зміни до ряду Законів України в частині надання пільг з оплати за житлово- комунальні послуги, послуги зв’язку, на придбання твердого палива, скрапленого газу з урахуванням рівня доходів сім’ї пільговика;

 - порядок подання декларації про доходи окремим категоріям громадян пільгових   категорій з 1.07.2015 року для визначення права на користування пільгами;

  - про проїзд пільгової категорії населення в міському та приміському транспорті.

З завідувачами відділень та соціальними працівниками територіального центру проведено круглий стіл «Перспективи розвитку надання соціальних послуг територіальним центром соціального обслуговування», під час якого визначено напрями  подальшої роботи установи, обговорено проблемні питання, які виникають під час роботи, та намічено шляхи їх вирішення.