23 березня 2015 року на базі відділення соціальної допомоги вдома Радивилівського територіального центру соціального обслуговування пройшло практичне навчання з соціальними робітниками та працівниками відділення, які обслуговують одиноких непрацездатних громадян м.Радивилова на тему: «Перша невідкладна допомога». Цей цікавий і дуже корисний захід провели в.о. голови районної Радивилівського організації товариства Червоного Хреста України О.М.Богдан та сестра - медична патронажна Г.О.Ярмусь.

Соціальних робітників навчали, як правильно надавати невідкладну допомогу в різних ситуаціях, приміром при ножовому, чи кульовому пораненні, переломах та вивихах, отруєнні, обмороженні, різних видах кровотеч, при удару електрострумом, чи блискавки, при запамороченні, задусі тощо. Все це супроводжувалося показом на макеті-ляльці, що дало змогу побачити наглядно весь процес надання першої допомоги.

Навчання пройшло змістовно, соціальні робітники задавали багато запитань, які їх цікавили, на що отримали конкретні, чіткі відповіді. По закінченню, всім було роздано буклети.