До Міжнародного дня інвалідів 3 грудня в районі проведено ряд заходів для  осіб з обмеженими фізичними можливостями, які отримують соціальні послуги в територіальному центрі соціального обслуговування.

В приміщенні Козинської сільської ради відбулося засідання круглого столу з нагоди відзначення Міжнародного Дня інваліда за участю керівництва району та людей з обмеженими можливостями, які проживають на території Козинської, Іващуківської та Березинівської сільських рад. Голова районної державної адміністрації Володимир Кондик, голова районної ради Олександр Пастух, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Людмила Хаєцька, директор Радивилівського територіального центру Віктор Гетьман, голова ради інвалідів району Іван Воронко та голова районної ради ветеранів Василь Бондар відповіли на наболілі запитання інвалідів. Зокрема, присутні просили сприяння у оформленні субсидій, у відновленні роботи Дубенського диспансеру психосоціальної реабілітації, порушувалося питання пільгового проїзду для інвалідів у приміському транспорті та спрощення отримання рецептів на медичні препарати.

 В  стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання територіального центру соціального обслуговування Отцем Ярославом   храму Святого Олександра Невського    відправлено  Подячний молебень за здоров’я мешканців відділення.

Після цього відбулася зустріч  одиноких непрацездатних громадян та інвалідів  відділення з керівником апарату районної державної адміністрації Людмилою Орищиною та заступником директора терцентру Людмилою Бондар. Під час зустрічі вони поспілкувались з підопічними, поцікавились умовами їх проживання,  побажали їм здоров’я, душевного тепла і спокою.  Наприкінці зустрічі кожен, хто проживає у відділенні,   отримав солодощі.

Керівники  районної та місцевої  влади, голови сільських рад, працівники відділення соціальної допомоги вдома територіального центру   відвідали за місцем проживання інвалідів, які отримують соціальні послуги у відділенні соціальної допомоги вдома терцентру. Під час зустрічі особи з обмеженими фізичними можливостями отримали продуктові набори. Допомогу в їх формуванні надали наші постійні спонсори: Володимир та Вадим Варфалюки  (Агрокорпорація «Крупець»),  Анатолій та Сергій Грисюки (ВАТ «Радивилівський молокозавод»), Ігор Кирик (ТЗоВ«Щедра нива»), Юрій Фаєвський СФГ «Теслугівський».