Працівники відділення соціально-побутової адаптації територіального центру завжди приймають активну участь у проведенні різних заходів спрямованих на те, щоб люди, які хоча і мають фізичні вади відчували себе повноцінними членами суспільства.

Ось і 3 грудня 2014 року, у Міжнародний день інвалідів, у відділенні соціально-побутової адаптації відбувся шаховий турнір серед учасників клубу «Гамбіт», що діє при відділенні.

З великим азартом і вогником в очах учасники клубу сіли за шахівниці і розпочали боротьбу. Турнірні баталії повністю поглинули суперників, дозволивши їм забути про буденність, хвороби і побутові проблеми.

Проте, незважаючи на переможців і переможених, всіх учасників турніру було нагороджено подяками від адміністрації територіального центру, котрі вручали в.о. завідуючого сектору молоді та спорту райдержадміністрації Тацій М.М. та завідувач відділення соціально-побутової адаптації Драновська О.І.

Після змагань працівники відділення соціально-побутової адаптації, власними силами підготували святковий обід, щоб подарувати частинку доброти  і тепла та підтримати учасників змагань.
               
Для приготування обіднього столу продукти були придбанні працівниками відділення за власні кошти.  

За обіднім столом присутні ще довго ділились своїми враженнями думками, емоціями, намірами.

А наприкінці хочеться сказати, що двері у відділення соціально-побутової адаптації відкриті для всіх, а шаховий клуб «Гамбіт» завжди готовий прийняти у свої ряди кожного бажаючого навчитись грати, змагатись, перемагати, жити.