Як і в кожній родині у стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання Радивилівського територіального центру соціального обслуговування склалися свої певні традиції відзначати релігійні та державні свята у колі друзів.

Так і   День Святої Трійці  розділили з мешканцями відділення наші добрі друзі із ветеранського клубу «Надвечір’я» (керівник Марія Федорович). До уваги  підопічних відділення та його працівників було представлено задушевні пісні, вірші та гуморески. У репертуарі вдало поєдналися ліричні та жартівливі композиції.

Не одну пісню  підтримали співом усі мешканці, а композицію «Цілуй її…», яку було виконано акапельно учасником клубу, усі слухали зачаївши подих. Неодноразово на очах слухачів виступали невимушені сльози, а також звучав щирий сміх від почутих гуморесок та жартівливих пісень.

Загалом   спілкування тривало біля однієї години, хоча час злетів несподівано швидко. Під  кінець виступу «надвечірянці» побажали усім присутнім «Многая літа», а в.о.директора Людмила Бондар  у свою чергу подякувала від імені присутніх артистам за чудову  створену атмосферу та гарний настрій і побажала всім доброго здоров’я, миру і злагоди.