Скільки б не було у нашому календарі урочистих і радісних свят, а Новорічні свята завжди будуть найулюбленіші. З ними ми пов`язуємо надії та сподівання на краще життя, здійснення задумів і мрій, очікуємо дива. З глибини віків і донині Різдво наповнює нас особливим душевним піднесенням, даруючи відчуття очікуваного оновлення та приємних несподіванок.

Ось і цього року, а саме 21 січня, не порушуючи доброї традиції, працівники відділення соціально-побутової адаптації, завдяки небайдужості та фінансовій підтримці Радивилівської райдержадміністрації та адміністрації Радивилівського територіального центру соціального обслуговування, для підопічних терцентру організували захід під назвою «Різдвяна кутя».

Навіть погіршення погодних умов не стало на заваді святу, адже на балансі територіально центру є в наявності спеціалізований автотранспорт «Газель», який доставив запрошених до приміщення відділення соціально-медичних послуг, де і проходив захід. Кількість запрошених становила 21 особу, з них 18 одиноких непрацездатних громадян відділення для постійного або тимчасового перебування.

Святкове дійство розпочали директор територіального  центру М.І.Малишкін та заступник голови райдержадміністрації І.В.Кот, які звернулися до присутніх з привітальними словами та побажаннями.

Пізніше до гостей завітали учні Радивилівського НВК школи №1 гімназії з вертепом. Вони привітали запрошених колядками та щедрівками. За традицією колядникам, на знак подяки, директор терцентру М.І.Малишкін вручив солодощі та фрукти. Після цього, всі присутні були запрошені до святкового столу, де мали змогу поласувати кутею та іншими стравами, а також поспілкуватися і поспівати колядок та щедрівок в теплій та дружній атмосфері.