Ось уже більше як півроку в Радивилові працює стаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання Радивилівського територіального центру соціального обслуговування, яке було створено з метою виконання в районі соціальних ініціатив Президента України щодо захисту найбільш уразливих верств населення. 

Протягом останніх днів у 2 палатах стаціонарного відділення для постійного або тимчасового проживання Радивилівського територіального центру соціального обслуговування завершилися ремонтні роботи. Це дало можливість додатково заселити у стаціонар ще 6 одиноких, пристарілих жителів району. Отож, відтепер тут проживає 18 осіб, які потребують стороннього фахового догляду і піклування. Як зазначив заступник голови райдержадміністрації Віктор Гетьман, відвідавши стаціонарне відділення, у найближчий час планується відремонтувати ще 3 палати стаціонару, що дасть змогу збільшити кількість пацієнтів. За словами Віктора Васильовича, районна влада робить все можливе для того, щоб завершити всі ремонтні роботи до приходу зими.

Крім того, на території стаціонару було організовано місця для відпочинку, де його мешканці мають можливість поспілкуватися між собою, згадати прожиті буремні роки, займатися рукоділлям, а інколи і поспівати народних пісень. Адже статус одиноких непрацездатних – це не вирок.