На світі існує багато святкових днів і серед них є ще один день – День людей похилого віку –День ветерана, який відзначається в нашому районі. Цей день важко назвати святом, але в цей день ми завжди згадуємо своїх бабусь з дідусями, вітаємо їх, дякуємо за турботу та бажаємо ще багато років життя. Це природно і так завжди має бути.

А є такі люди, які на схилі літ залишилися наодинці зі своїм життям, у кого немає ні близьких рідних, які могли б потурбуватися   і привітає їх,   кому доля в якійсь мірі обділила, поставивши сумний діагноз – самотність.

Ось саме для таких людей на початку 2013 року і було відкрито стаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання при територіальному центрі соціального обслуговування. І 1 жовтня для них зусиллями небайдужих до одинокої старості людей ми намагалися подарувати саме їм святковий настрій.

Після урочистостей з нагоди цього дня, які вже стали традиційні в нашому районі, після святкового концерту і роздачі запашного короваю, заступник голови адміністрації Кот І.В. та директор   територіального центру Малишкін М.І. привітали жителів стаціонару з цим днем та вручили їм солодощі.

Члени народного аматорського колективу районного будинку культури «Забава» також завітали до стаціонару, подарувавши присутнім чарівний віночок душевних пісень. Для стареньких, які вже довгий час свого життя прожили без родинного тепла і належної уваги, це стало справжнім святом. Разом з гостями вони також почали співати і було видно, що якби не хвороби – то могли б пуститися у танок. Не обійшлося і без сліз, через які виливались і сум і радість одночасно.

Але на цьому свято не закінчилося. Вже під вечір, разом з головами районної державної адміністрації та районної ради Анатолієм Грисюком   та Олександром Пастухом   до відділення завітали ще одні поважні гості – голова Федерації професійних спілок Рівненської області Микола Шершун, його заступник Марія Рожко та голови обласних галузевих профспілок. Керівники району та гості, привітавши пенсіонерів з цим днем, вручивши їм пакети з солодощами, фруктами та сушкою для заготівлі на зиму різноманітної сушені, поспілкувалися з пенсіонерами, запитали про наболіле, побажали   мешканцям доброго здоров'я, душевного тепла, відчуття сімейного вогнища та родинного затишку. Приємні подарунки мешканці відділення прийняли з великим задоволенням та подякували представникам влади за постійну увагу та турботу, адже саме на підвищенні соціального захисту найбільш вразливих верств населення (пенсіонерів, інвалідів, ветеранів) наголошує Президент України.

Ознайомившись з приміщеннями відділення, зайшовши у кімнати для проживання, гості дали позитивну оцінку створеним умовам і побажали працівникам   здоров'я, наснаги, терпіння.

На цьому відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана не завершилося, а продовжилося святковою вечерею.