В ці дні на теренах всієї України йде активна підготовка до знаменної дати - 1025- річчя Хрещення Київської Русі, яке буде відзначатися 28 липня.

В цей день православні відзначають відразу три великих свята: Хрещення Київської Русі, пам’ять святого рівноапостольного князя Володимира та Собор Київських святих.

В Україні День Хрещення Русі став державним святом з 2008 року. Хрещення Русі - це свято і світське, і церковне адже влада об'єдналася разом з церквою у цій благородній справі.

Свідченням цього є те, що під час зустрічі із керівниками церков і релігійних організацій Президент України Віктор Янукович підкреслив, що відзначати 1025-літній ювілей запровадження християнства як державної релігії України-Русі потрібно не лише як свято християн, але і як свято торжества Української державності, духовного і культурного злету і висловив переконання, що органи влади надаватимуть всіляку підтримку релігійним організаціям у реалізації їхніх проектів та ініціатив, приурочених до цього ювілею.

На всьому просторі   історичної Русі планується проведення багатьох цікавих заходів. Не залишився осторонь цієї урочистої події і наш територіальний центр соціального обслуговування, де 23 липня з ініціативи благочинного церков району Української православної церкви, настоятель храму Олександра Невського отець В’ячеслав, провів для мешканців стаціонарного відділення   Водосвятний молебень, під час якого були піднесені до Господа молитви за всіх тут працюючих і проживаючих. В своєму зверненні отець В’ячеслав побажав всім присутнім терпіння і здоров’я, спокою в душах і кротості. Він підкреслив, що саме ці чесноти повинні бути присущі православним християнам.

Директор територіального центру Микола Малишкін подякував отцю В’ячеславу, хористам храму за виявлену турботу до одиноких громадян, за теплоту і душевність, які постійно супроводжують духовні зустрічі, за підтримку і молитву, яка допомагає мирянам подолати труднощі і негаразди, які виникають в їхньому житті, і висловив надію на подальшу духовну підтримку працюючих і проживаючих тут.  

Після завершення Богослужіння всіх присутніх і приміщення будівлі було окроплено освяченою водою.