В ці святкові травневі дні всіх православних християн знову осяяло світло Благодатного вогню, світло Великодної свічки, яке знаменує Воскресіння Ісуса Христа.   Всі, хто міг - прийшли в церкву, щоб освятити Пасху, крашанки, ковбаску та інше. І як гарно було біля церкви, коли прихожани  стояли на вулиці, запаливши свічки і навіть вітер, що стиха повівав над ранок, не міг загасити цей вогник. Співали пташки, лунали піднесено дзвони, звідусіль звучало «Христос Воскресе!» - «Воістину Воскресе!». В ці хвилини в багатьох на очах виступали сльози світлої радості.

Але, на жаль, є   такі люди, які в силу різноманітних причин не змогли в цей день відвідати святий храм. До таких відносяться і мешканці стаціонарного відділення нашого територіального центру соціального обслуговування. Але завдячуючи людям доброї, світлої, теплої, небайдужої душі це Свято завітало і до їхньої оселі.

В просторому холі відділення на святково прибраному столі стояли Пасхи, лежали крашанки, ковбаски, які надали наші земляки-підприємці Віктор Братащук, Марія Месникович, Володимир Варфалюк, Юрій Джунь, Зінаїда Синицька, Олександр Каючко. Всі, хто зміг, вийшли зі своїх кімнат на освячення Великодних дарунків, яке провели священики церкви Св.Олександра Невського отець В’ячеслав та отець Ярослав. Святково і урочисто лунали Пасхальні переспіви у виконанні півчих храму, які залишили свої домівки, свою родину, аби подарувати нашим одиноким іскорку душевного тепла і надії. Отець В’ячеслав привітав всіх зі світлим Христовим Воскресінням, побажав всім здоров’я, терпіння та надії.

Директор територіального центру Микола Малишкін висловив від імені підопічних слова вдячності за подароване свято і віру в те, що і надалі мешканці відділення не залишаться наодинці зі своїми проблемами, що вони завжди будуть відчувати підтримку добрих людей як матеріальну так і духовну.

Після освячення для всіх проживаючих у відділенні був накритий святковий стіл, який підготували працівники відділення.